Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:48
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Nie wszyscy ratownicy popierają kolegę z Oławy

Dziś opublikowaliśmy list od ratownika, która twierdzi, że wspólnie z innymi będzie protestował w Warszawie. Wysyłając list do redakcji napisał, że mówi w swoim imieniu, ale do odbiorców listu zwraca się "MY": - My ratownicy medyczni jesteśmy już bezsilni - pisał do redakcji. - Zawsze można było liczyć na naszą pomoc. Zawsze kierowaliśmy się dobrem pacjenta. Zawsze pacjent był na pierwszym miejscu! Ale niestety przez decyzję rządu nie możemy dojść do porozumienia. Brakuje nam motywacji do pracy
Nie wszyscy ratownicy popierają kolegę z Oławy
Zdjęcie ilustracyjne
Podziel się
Oceń

Po publikacji tego listu do redakcji docierają głosy od tych, którzy nie popierają oławskiego ratownika. - Nie jest to głos środowiska ratowniczego, tylko samozwańczy buntownik, który nie respektuje ograniczeń związanych z pandemią - mówi nam innym ratownik. - Dość głęboko siedzę w środowisku ratowników i na bieżąco śledzę sytuację, Pierwsze słyszę o jakimkolwiek proteście... Treść listu ratownika TUTAJ


Napisz komentarz

Komentarze

legaż 02.11.2020 15:20
Wg Simona Polacy powinni brac udział w marszach bo tam Covid NIE GRASUJE ! intensywnie - MASAKRA ! Co na to władze AKADEMII MEDYCZNEJ WE WROCŁAWIU? -spacerkiem panowie spacerkiem

Oława 2020 30.10.2020 12:55
Pamdemia się dopiero zaczęła a on już ma dość. Trzeba walczyć we Włoszech walczyli 4 miesiące i nikt nikogo nie buntowal. Ale zawsze znajdzie się czarna owca co podkreca atmosferę.

Neu 29.10.2020 20:36
Fake news chce niby buntowac innych to lewaki puszczają takie newsy. Olać bzdury

bater79 29.10.2020 19:48
To są reklamy płatne,zamieszczane w gazecie przez lewackie ugrupowania Sorosa i pieniądze z funduszu norweskiego... Ten list jest specjalnie publikowany przez jakiegoś niby ratownika szczuje jednych na drugich

STRIX 29.10.2020 16:15
Nie popierają bo są przy***sami góry.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: cześ Treść komentarza: Jeszcze jak :D Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:38 Źródło komentarza: Aleksandra Kucharska trenerką drużyny seniorów Piast Instal Miłocice Autor komentarza: * Treść komentarza: Żałosny ten skowyt. Na szczęście nikt nic sobie z tego nie robi, i co miesiąc kolejna niedziela. Brawo drogie Panie. Lekceważcie tych "skowyczących". Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:30 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Nie ma tu nieuczciwości i złodziejstwa.Bądź pewny! Wszystko jest w tym temacie ok. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:06 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Amanda S. Treść komentarza: Ale zaraz się wyleje hejt i obrażanie po tym pytaniu! W sumie ja też bym chętnie zapoznała się z rozliczeniem. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:17 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: nie mam nic do ukrycia Treść komentarza: Czy zobaczymy w końcu rozliczenie poprzednich zbiórek? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:41 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Znać, to ja się na tym zbytnio nie znam, ale jadąc wczoraj wieczorem autobusem zauważyłem w powstały gruzowisku, że tego zbrojenia w płycie mostu, to było tyle co kot napłakał? Nie będę snuł domysłów co by było gdyby?, tylko przypomnę słowa pewnego znanego mi inspektora BHP, że: "dzięki Bogu, że Bogu dzięki, bo jak nie daj Boże, to niech Bóg broni". Dopowiem tylko jako laik, że postęp prac zarówno na drodze 455 jak i 396 wydaje się być zadowalający, wprowadzone obostrzenia z jazdą jednokierunkową tymi drogami sprawdza się super. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:01 Źródło komentarza: "Runął" most między Oławą a Janikowem
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama