Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 lipca 2026 09:06
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Dziś 130 zakażonych

Jedna osoba zmarła, dwie trafiły do szpitala, wyzdrowiało 31 mieszkańców
Podziel się
Oceń

Starostwo informuje o 130 kolejnych zakażonych, dane z godziny 13.30 - 77 osób jest z Oławy, 24 z gminy Oława, 23 z Jelcza-Laskowic, 5 z gminy J-L, jedna z gminy Domaniów. Jak to wygląda 16 listopada na całym Dolnym Śląsku?

Jak informuje wojewoda mamy 1784 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 51 491. 

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 41 828,

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2049,

liczba osób hospitalizowanych: 1709,

liczba osób wyleczonych z COVID-19: 21 915.

 



Napisz komentarz

Komentarze

alina 16.11.2020 18:24
A jakiś marsz będzie? Można byłoby wtedy bez problemu i szybko podwoić liczbę zakażanych bo te 25% chodzacych po ulicach bez maseczek to trochę za mało aby dogonic Wrocław

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: O salowy się odezwał no bo chyba nie milioner Kacprzyk? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:41 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Ruch Gaśnicowy Treść komentarza: Tuskowy klaunie przecież mówił że mimo wojny na Ukrainie jak wygra będzie PO 5.19 kłamał jak z tymi 100 obietnicami na 100 dni i tylko takie wodogłowia jak ty ciągle na nich głosują. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:38 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Wiedza Treść komentarza: Proszę sięgnąć do książki "INNI ludzie powiatu oławskiego". Tutaj jest więcej informacji. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:35 Źródło komentarza: Kolejny grób weterana oznaczony Autor komentarza: * Treść komentarza: Na dodatek na stacji paliw jak by co to obsługa pomoże, a tutaj to kto? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:08 Źródło komentarza: Tankomat w Oławie – wygodne tankowanie przez całą dobę Autor komentarza: Pracownik szpitala Treść komentarza: Przyjdź do szpitala na badania okresowe Objawy wskazują na debilizm Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:38 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Nie lubię pisiorów Treść komentarza: Pajscu. Wiesz dlaczego jest tak drogie paliwo? Wojna na dalekim wschodzie winna temu i Tramp Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:36 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama