Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 28 lipca 2025 16:32
Reklama Hipol
Reklama https://www.mario-web.pl/?fbclid=IwY2xjawKmdmpleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFoU1Vyd1F2VmVBTEJTZXZIAR4R7OQoIiStikie9PkVq_jed6ugpLqCXRABOmzOXsgh5-xjWxRaek2puL_0KA_aem_vRRkult5-xnxh4novgQbiw

Wracają Mistrzostwa Polski Strongman!

Po trzech latach przerwy do Jelcza-Laskowic wraca impreza siłaczy. Stawka zawodów jest bardzo wysoka
Podziel się
Oceń

 - Po trzech latach przerwy wracamy do jednej z najbardziej spektakularnych imprez - Mistrzostw Polski Strongman! - czytamy w zapowiedzi organizatora, Centrum Sportu i Rekreacji. - Podczas zawodów wystąpią ikony polskiego Strongmana (między innymi Maciej Hirsz, Józef Tomaszewski, Piotr Czapiewski). Stawka cyklu jest bardzo wysoka, gdyż najlepszy zawodnik wystąpi na Mistrzostwach Masters gdzie będzie mógł rywalizować z najbardziej utytułowanym zawodnikiem na świecie – Zydrunasem Savisckasem. 

Reklama

Na śmiałków czekać będzie sześć konkurencji, która sprawdzą ich siłę, wytrzymałość i przygotowanie
motoryczne:
1. Przeciąganie trucka o wadze 8 ton
2. Załadunek worków o wadze 100 kg na platformę
3. Konkurencja wiązana (ciężary w miejscu)
- axel gryf 120 kg
- wyciskanie belki 130 kg
- hantel 80 kg
4. Konkurencja wiązana (przenoszenie ciężarów na odległość)
- Yok 360 kg
- Walizki 140 kg
5. Herkules – utrzymanie bali o wadze 180 kg każda
6. Rucadło na wysokość 4,5 metra
 

- Tego dnia każdy będzie mógł poczuć się jak strongman, bo dla kibiców będą przygotowane specjalne
konkurencje. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej i świetnej zabawy! - przekonują organizatorzy. 

Sponsorzy:
Acana Polska
Stelweld
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jelczu-Laskowicach

Patroni medialni:
TuOlawa.pl
Olawa24.pl
Słowo Sportowe



Napisz komentarz

Komentarze

Gratulacje 15.07.2022 08:41
Prezes będzie miał czym się pochwalić w sprawozdaniu! :))

Reklama

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Nic zabawniejszego dzisiaj nie przeczytam. Gratuluję wiary w "szefa" w urzędzie, ale pragnę wam przypomnieć, że znaczna część z was urzędników też mieszka w Oławie i ponosi pośrednio lub bezpośrednio konsekwencje głupich i chaotycznych decyzji swojego "szefa".Data dodania komentarza: 28.07.2025, 14:04Źródło komentarza: Nie ma zagrożenia powodziowegoAutor komentarza: WiarusTreść komentarza: Uratował tobie tyłek, bo ciebie nie zalało. Pamiętaj, że błędy popełnił rząd i jego instytucje państwowe i to one przysłały nam wodę. Nie potrafili sprognozować opadu pomimo ostrzeżeń i nie przygotowali na maxa zbiorników.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 12:18Źródło komentarza: Nie ma zagrożenia powodziowegoAutor komentarza: HeheszekTreść komentarza: I zalało Oławę, i przyszedł armagedon, i unicestwiło nasze miasto. Bosze. Co za tragedia. To gdzie my teraz mieszkamy jak " naszej" Oławy nie ma?Data dodania komentarza: 28.07.2025, 12:16Źródło komentarza: Nie ma zagrożenia powodziowegoAutor komentarza: J23Treść komentarza: A może jaki "Redaktor" taki komentarz...Data dodania komentarza: 28.07.2025, 11:45Źródło komentarza: MINUS za tę ścieżkę rowerowąAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Z takim beznadziejnym burmistrzem, zagrożenie jest cały czas, pokazał chaos i brak zorganizowania w zeszłym roku.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 10:39Źródło komentarza: Nie ma zagrożenia powodziowegoAutor komentarza: Frischmann OUTTreść komentarza: Zabrał dzieciom plac zabaw i teren zielony, po to żeby wybudować dodatkowe 50 miejsc w żłobku na starym nie rozbudowującym się osiedlu w pobliżu centrum miasta, w sytuacji gdy już teraz ten żłobek ogłasza dodatkową rekrutację, bo nie ma chętnych na żłobek w tym miejscu. Jednocześnie brak jest jakichkolwiek inwestycji (żłobek, przedszkole, szkoła) na stale rozbudowującym się os. Sobieskiego i os. Nowy Otok. A potem zdziwienie skąd korki w mieście.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 08:51Źródło komentarza: Postępują prace przy robudowie miejskiego żłobka
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama