Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 18:41
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski

Debiutanci zapraszają na dzisieszy koncert

Dziś kolejna odsłona Oławskiego Lata Organowego. Nasi debiutanci pozdrawiają i zapraszają na swój koncert dzisiaj o godz. 19.00 w kościele apostołów Piotra i Pawła w Oławie.
Debiutanci zapraszają na dzisieszy koncert
Dziś kolejna odsłona Oławskiego Lata Organowego. Nasi debiutanci pozdrawiają i zapraszają na swój koncert dzisiaj o godz. 19.00 w kościele apostołów Piotra i Pawła w Oławie.

Źródło: Oławskie Lato Organowe

Podziel się
Oceń

Przedstawiamy sylwetki wykonawców:

Klara Dembowska jest uczennicą klasy akordeonu w oławskiej szkole muzycznej I stopnia. W tym roku ukończyła z wyróżnieniem Metropolitalne Studium Organistowskie we Wrocławiu w klasie organów Moniki Krahforst. Klarę od czasu do czasu można posłuchać w naszym kościele, zastępującą organistę, a także w kościele Miłosierdzia Bożego w Oławie i w kościele św. Brata Alberta we Wrocławiu.

Mikołaj Ożga we wrześniu rozpocznie naukę w trzeciej klasie szkoły podstawowej w Oławie oraz w czwartej klasie szkoły muzycznej I stopnia w Wiązowie w klasie fortepianu Andrzeja Jeżewskiego. Na swoim koncie posiada już czołowe miejsca zdobyte na wielu prestiżowych konkursach pianistycznych o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim, a także miał okazję koncertować w wielu miastach w Polsce i w Niemczech. Jako najmłodszy koncertujący organista w Polsce wystąpił w programie Dzień Dobry TVN oraz wykonał koncert organowy transmitowany na żywo sprzed studia DD TVN mieszczącego się przy jednej z największych warszawskich ulic.

Miłosz Pisarski urodził się w Oławie. Przygodę z muzyką rozpoczął w klasie fortepianu w naszej oławskiej szkole muzycznej pod skrzydłami pani Małgorzaty Zawady. Aktualnie rozpoczyna rok dyplomowy w klasie organów Tomasza Głuchowskiego w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. we Wrocławiu. Miał przyjemność reprezentować szkołę podczas konkursu młodych organistów w Sanoku.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: JelczTreść komentarza: Może w końcu Policja zacznie działania prewencyjne: zacznie sprawdzać wszelkie noclegownie gdzie są cudzoziemcy, reagować na łamanie prawa od tego drobnego za zaśmiecanie poprzez picie alkoholu w miejscach publicznych , nieustanny hałas tak uciazliwy , kontrolę jeżdzacych wraków, napitychh rowerzystów. Przejdzie się po po dzielnicy Jelcz i zauważy to co powinna. Dzielnicowy to Yeti.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama