Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 6 sierpnia 2025 16:18
Reklama
Reklama https://www.mario-web.pl/?fbclid=IwY2xjawKmdmpleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFoU1Vyd1F2VmVBTEJTZXZIAR4R7OQoIiStikie9PkVq_jed6ugpLqCXRABOmzOXsgh5-xjWxRaek2puL_0KA_aem_vRRkult5-xnxh4novgQbiw
Jelcz-Laskowice

Park Różności. Też możesz być wystawcą

6 kwietnia przed pałacem przy ul. Witosa odbędzie się kolejny Park Różności. Impreza potrwa od 9.00 do 15.00
Podziel się
Oceń

W programie przewidziano wiele atrakcji, a każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy będą mogli odkryć unikalne przedmioty, które zyskają drugie życie, a także skorzystać z oferty gastronomicznej, obejmującej również napoje alkoholowe.

Reklama

Organizatorzy zachęcają wystawców do wcześniejszego zgłaszania swojego udziału. Wystarczy przesłać imię oraz numer telefonu na adres e-mail: parkroznosci@wp.pl.

Park Różności to wydarzenie, które promuje ideę "zero waste". To doskonała okazja, by dać drugie życie nieużytkowanym przedmiotom, które zalegają na strychach, w pawlaczach czy garażach. Przy okazji uczestnicy mają szansę spotkać się z przyjaciółmi i sąsiadami, spędzając czas w malowniczym otoczeniu kompleksu pałacowo-parkowego.

Park Różności to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców oraz uczestników poprzednich edycji, którzy docenili ideę organizowania wydarzenia pod hasłem "zero waste". Celem jest propagowanie troski o środowisko i przedłużanie życia naszej planety poprzez ograniczanie odpadów i ponowne wykorzystywanie przedmiotów, które mogą jeszcze komuś służyć.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Osiedla Laskowice we współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Zwiadowców Historii, przy wsparciu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Koszmar jak informatycy układają tę stronę. Nawet nie da się spokojnie przeczytać artykułu, bo każdy tekst ucieka, sam się przesuwa i wyskakują reklamy. Widać szef gazety nie czyta, nie sprawdza tej strony na telefonie. Trzeba 5x więcej czasu zmarnować by coś odczytać bez przeszkód reklamowych.Data dodania komentarza: 6.08.2025, 14:00Źródło komentarza: W drodze na zaprzysiężenie nowego prezydentaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Chyba powinny wrócić radiowozy na pobocza dróg, by zwolnić ruchData dodania komentarza: 6.08.2025, 13:55Źródło komentarza: Policja przypomina: dobra pogoda nie zwalnia z ostrożności na drodzeAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Coś nie wporzadku z nauką jazdy, skoro tyle wypadków. Najczęściej piszą, nie ustąpił pierwszeństwa.Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:54Źródło komentarza: Policja przypomina: dobra pogoda nie zwalnia z ostrożności na drodzeAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Takie stare osoby powinno się rejestrować z numerem tel. Do policji do rodziny. By nie trzeba było rozwalać drzwi.Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:49Źródło komentarza: 77-latek był wannie. Nie miał siły sam z niej wyjść...Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Najgorsze, że jak rozwalą drzwi, bo tak trudno nauczyć ich jak się włamać przez zamek, to nie zabezpieczają tych drzwi i każdy może wejść:(Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:48Źródło komentarza: 77-latek był wannie. Nie miał siły sam z niej wyjść...Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Jaki wariat buduje takie słupy przy drodze, bez barierki?Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:44Źródło komentarza: Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama