Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 07:30
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Archon oficjalnym partnerem MGKS „Moto-Jelcz” Oława – razem dla młodych sportowców i lokalnej społeczności

Firma Archon została oficjalnym partnerem MGKS „Moto-Jelcz” Oława. Współpraca z klubem piłkarskim to element lokalnego zaangażowania społecznego Archonu i wyraz wsparcia dla rozwoju młodych sportowców z regionu.
Moto-Jelcz Oława
Od lewej: Miłosz Solarski wiceprezes MGKS, Robert Gawlas Archon, Jacek Imianowski członek zarządu MGKS, Jacek Warzywoda właściciel w Archon Sp. z o.o., Bartosz Łuś, prezes MGKS.
Podziel się
Oceń

Archon, marka znana z działalności funeralnej i społecznej na Dolnym Śląsku, dołączyła do grona partnerów MGKS „Moto-Jelcz” Oława, klubu z tradycjami, który m.in. stawia na rozwój dzieci i młodzieży. Dzięki nawiązanej współpracy klub zyska dodatkowe środki na rozwój akademii piłkarskiej i poprawę warunków treningowych dla najmłodszych zawodników.

– W Archonie wierzymy, że odpowiedzialny biznes to taki, który nie tylko działa lokalnie, ale i wspiera to, co dla społeczności ważne. Sport uczy dyscypliny, szacunku i pracy zespołowej wartości, które są nam bliskie – mówi Jacek Warzywoda, właściciel firmy Archon. – Współpraca z MGKS „Moto-Jelcz” to dla nas naturalny krok i ogromna radość. Chcemy być blisko ludzi – nie tylko w trudnych momentach, ale także tam, gdzie tworzy się codzienność i pozytywne emocje.

MGKS „Moto-Jelcz” Oława to klub, który od lat angażuje się w rozwój piłki nożnej w regionie, z naciskiem na szkolenie dzieci i młodzieży. Dzięki pracy trenerów, zawodników i działaczy, dwie drużyny młodzieżowe klubu w minionym sezonie awansowały do wyższych lig – to najlepszy dowód na to, że konsekwentna praca przynosi wymierne efekty.

Dzięki wsparciu nowego partnera jeszcze sprawniej zajmiemy się rozwojem młodzieżowej akademii, zapewniając dzieciom i młodzieży jak najlepsze warunki do nauki i zabawy – stwierdza Miłosz Solarski, wiceprezes klubu. – Wspólnie będziemy dbać o to, aby nasi zawodnicy mieli jak najlepsze warunki do treningów.

– To dla nas coś więcej niż sponsoring – to prawdziwe partnerstwo. Cieszymy się, że Archon dołącza do naszej piłkarskiej rodziny i wspólnie będziemy mogli realizować cele, które służą całej społeczności – podkreśla zarząd MGKS „Moto-Jelcz” Oława.

Współpraca będzie widoczna nie tylko na boisku – planowane są również wspólne akcje edukacyjne i społeczne, a także wydarzenia, które zbliżą mieszkańców Oławy i okolic.

 


Napisz komentarz

Komentarze

OIO 30.07.2025 21:13
bo to wałesa dla córki robi

TYLE 30.07.2025 19:52
Firma pogrzebowa serio? Gdzie są firmy ze strefy które dalej mają zwolnienia podatkowe i nie chcą sponsorować lokalnych klubów i organizacji czas z tym skończyć jak nie sponsorują to niech płacą podatki za nieruchomości.

Lelum 31.07.2025 09:49
Nie po to się tu stawiały, żeby podatki płacić i na miejscową piłkę kopaną łożyć.

Dziękujemy 31.07.2025 10:17
Tym bardziej należy docenić to, że Archon zdecydował się pomóc Naszemu lokalnemu klubowi.

brak słów 30.07.2025 14:23
jak przez wiele lat pomagał cicho p. Jaśnikowski to cisza, gdzie lojalność wobec firm które pomagały? Żyjecie chwilą a nie myślicie przyszłościowo

brak na takie komentarze bez sensu 30.07.2025 20:52
brak słów 30.07.2025 14:23
jak przez wiele lat pomagał cicho p. Jaśnikowski to cisza, gdzie lojalność wobec firm które pomagały? Żyjecie chwilą a nie myślicie przyszłościowo
Co ma do tego Jaśnikowski? Jest dobry sponsor dla klubu i super.

Bez odbioru 31.07.2025 08:51
Robercik nie płacz już, bo to żałosne.

Michał 30.07.2025 11:26
Super informacja. Mam nadzieję, że teraz zarząd pójdzie za ciosem i pozyska kolejnych dużych sponsorów, żeby MOTO-JELCZ mógł się dalej rozwijać.

Gość 31.07.2025 08:35
Ten Zarząd to porażka, z takim podejściem bez szacunku do tych co pomagają klubowi to nigdzie nie dojdą

umów należy dotrzymywać a długi spłacać 31.07.2025 09:14
Gość 31.07.2025 08:35
Ten Zarząd to porażka, z takim podejściem bez szacunku do tych co pomagają klubowi to nigdzie nie dojdą
Weź się chłopie nie kompromituj już, bo zaraz ktoś prawdę o tobie napisze, zwłaszcza o tym jaki jesteś wypłacalny i jak dotrzymujesz umów.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KatoliczkaTreść komentarza: Taka informacja powinna być ogłoszona w niedzielnych mszach.Dlaczego nie była?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 22:12Źródło komentarza: Dyspensa dla katolików. W piątek mogą zjeść mięsoAutor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama