Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:37
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Sport

Komentarze
Autor komentarza: TUBA ALERT!!!!1111 Treść komentarza: Gosia i tak wszyscy wiemy, że jak Frischmann narobi ci na stół to będziesz podziwiać kształt i konsystencje oraz zachwycać się nutą zapachową. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:49 Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca Autor komentarza: Nata Treść komentarza: A co z relacjami z Kubanczykami?! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:46 Źródło komentarza: Oławska „Ósemka” ma nowe imię Autor komentarza: niezaskoczony Treść komentarza: Obietnice się spełniają.Nic już nie jest potrzebne i nie przeszkadza. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Niestety w Oławskim Starostwie nie da się zbudować mostów dla obecnego Starosty ,ten człowiek jest zadufany w swojej osobowości do tego stopnia , że jemu władza uderzyła do mózgu, że on czuje się panem i władcą na tym stanowisku jego EGO przerosło jego samego Jest to Starosta SAMOCHWAŁA , a poza nim w Starostwie nikt się nie LICZ !!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:00 Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog Autor komentarza: Uśmiechnięty Treść komentarza: Gdyby nie te opiekunki PRL / kulturalno oświatowe / to życie w LO byłoby nudne . Czekamy na następne " sukcesy opiekuńcze " i do prasy . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:47 Źródło komentarza: Sukces Julii Jaklewicz w ogólnopolskim konkursie historycznym Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: Smutni nienażarci ludzie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Czerwona kartka dla kogo?
Reklama
Reklama