Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 lutego 2026 23:47
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama

Dziewczyny bez godzin w nowej hali

Piłkarki klubu Bór Zaodrze Oława opublikowały przykry komunikat
Dziewczyny bez godzin w nowej hali

Autor: arch. klubu

Podziel się
Oceń

- KOBIECEJ PIŁCE MÓWIMY NIE! - czytamy na facebookowym profilu zespołu. - Niestety z przykrością informujemy Państwa, że program "Dziewczyny na murawę" w tym roku już raczej nie powróci. Decyzją Dyrektora Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej Pana Dariusza Witkowskiego, klub Bór Zaodrze Oława nie otrzymał ani jednej jednostki treningowej na nowo wybudowanym zadaszonym orliku, przy ul. Sportowej 1. Jest nam bardzo przykro, ponieważ zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Dziewczyn, jak i ich Rodziców. Nadmienić należy, że zajęcia miały za zadanie promowanie kobiecej piłki nożnej, wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz były całkowicie darmowe. Ponadto w wielu przypadkach były to zajęcia dodatkowe dla młodych Dam, które na co dzień trenowały w swoich macierzystych Klubach. Nie możemy zrozumieć tej jakże krzywdzącej decyzji Pana Dyrektora. Ta decyzja nie uderza w nasz klub, ta decyzja jest wymierzona w dzieci. Mamy nadzieję, że Pan Dyrektor opamięta się i jednak znajdzie się jakiś jeden dogodny termin dla tych cudownych Dziewczyn!
 
Więcej o podziale jednostek treningowych - w papierowym wydaniu "GP-WO".
 
 


Napisz komentarz

Komentarze

Olavka 01.12.2020 08:26
No nie tylko dziewczyny mają tam zakaz wstępu. Moze warto sie zaintetesować co robi ten pseudo pan dyrektor ktory zamiast umożliwić treningi na nowej hali dając warunki dzieciakom to wybiera sobie komu ją udostępni a komu nie. Na to poszły pieniądze wszystkich Oławian a tylko wybrańcy pana dyrektora mają tam wstęp jak by to była prywatna jego hala. To nie piersza taka sytuacja bo to samo robi ze starą halą i boiskami a stadion stoi pusty "bo nie".

Olek 23.11.2020 19:11
Bo Witkowski uważa że to jego pseudohala i może z niej korzystać jedynie czwartoligowa przeciętna szmacianka, co bez przerwy wyciąga łapy po obiekty i dotacje zamiast poszukać pieniędzy choćby w PZPN, tylko do tego trzeba coś prezentować na boisku.

oławianin 23.11.2020 15:40
A jeszcze tak niedawno Pan Burmistrz robiąc sobie foty zapewniał, że tzw. hala będzie służyć wszystkim klubom :):):) gdzie jesteś Burmistrzu! dla kogo wydano tak pokaźne środki budżetowe pochodzące poniekąd z oławian podatków, coraz wyższych w tym mieście k...!!!

olaf 24.11.2020 10:26
Nie pierwszy raz burmistrz mówi jedno a robi drugie. Może czas aby pan Witkowski poszukał innej pracy , np. w klubie piłki nożnej? Tylko w głowie mu piłka nożna i tylko o nią dba. Czy praca w Centrum Kultury Publicznej na tym polega?

Oławianin 23.11.2020 15:09
te 7dziewcyn to cały ten klub?

dziewcyna 24.11.2020 10:29
Jest ich dużo więcej a choćby było 7 "dziewcyn" to MAJĄ PRAWO bo tala sala (trudno to nazwać halą) jest dla wszystkich Oławian.

Widz 23.11.2020 10:18
Najpier Champions Oława teraz Zaodrze co to jest za miasto

fan ockf 23.11.2020 15:41
Raczej co to jest a OCKF !!! nieudolny, zamiast wspierać kluby to rzuca im kłody ...

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama