Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 lipca 2026 10:20
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Pawilony w Rynku do wynajęcia

Oława. Burmistrz Tomasz Frischmann ogłosił pisemny przetarg ofertowy na najem dwóch pawilonów w centrum - na prowadzenie działalności gastronomicznych.Termin składania ofert mija 12 stycznia 2021. Przy tej okazji pytamy czytelników, jaki macie pomysł na zagospodarowanie tego miejsca. Napiszcie w komentarzu, co waszym zdaniem będzie strzałem w dziesiątkę i przyciągnie klientów do pawilonów w odnowionym Rynku
Podziel się
Oceń

W zarządzeniu zamieszczonym w  BIP czytamy, że - "Celem przetargu jest wyłonienie najemców pawilonów posiadających doświadczenie w prowadzeniu działalności gastronomicznej i zawarcie umów najmu na każdy pawilon odrębnie. 3.Przeznaczone do przetargu pawilony to nowo wybudowane obiekty wykonane ze szkła i stali o powierzchni 100 m2 każdy, usytuowane w północnej pierzei rynku; posiadające stałe i ruchome, ściany, drewniane podłogi, sufity, obudowy modułów barowych oraz granitowe schody wejściowe. Moduły barowe wyposażone są w instalacje: elektryczną, wodną i kanalizacji sanitarnej. Oświetlenie pawilonów lampy LED. Do pawilonów przynależy wspólne pomieszczenie wc znajdujące się w budynku ratusza, z odrębnym wejściem od strony północnej. Teren w sąsiedztwie pawilonów przeznaczony jest do zagospodarowania, przez najemców pawilonów, na ogródki gastronomiczne. 4.Przetarg przeprowadzi Komisja przetargowa powołana zarządzeniem Burmistrza. Kryteria wyboru ofert to: a/ koncepcja prowadzenia lokalu i świadczenia usług gastronomicznych w obrębie pawilonu i utworzonym ogródku gastronomicznym b/ koncepcja aranżacji i wyposażenia pawilonu i ogródka gastronomicznego c/ oferta planowanych wydarzeń i imprez okolicznościowych d/ doświadczenie oferentów w zakresie świadczenia ww. usług."

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uczestniczyć w przetargu? Szczegóły w https://www.tuolawa.pl/ogloszenia/501,przetarg-na-pawilony-w-rynku

Formularz dla uczestników przetargu i wszelkie szczegóły są Biuletynie Informacji Publicznej



Napisz komentarz

Komentarze

Kazik 16.12.2020 16:59
w czasie codiva branie takich lokali w najm to samobójstwo

Olaviii 16.12.2020 16:49
Tylko nie kebab, czy fastfoody... Dobra kawiarnia z prawdziwego zdarzenia, otwarta latem do 22 conajmniej. Z zakazem puszczania muzyki w stylu disco polo.

Anna 16.12.2020 22:55
Hehe, w Oławie na takie luksusy klienta nigdy nie było, a teraz to dłuuugo nie będzie. A disco pololo to przecież muza narodowa, więc musi być!

M 16.12.2020 14:16
radni i burmistrz niech obradują w lecie

ojciec/dyrektor 16.12.2020 13:54
jak w Amsterdamie KOFFEE SHOP otworzyć.Będzie HIT

Niekumata 16.12.2020 13:02
Zarządzanie na top level. Najpierw stawiamy pawilony, a potem ogłaszamy przetarg, w którym pierwsze kryterium to "koncepcja prowadzenia lokalu i świadczenia usług gastronomicznych w obrębie pawilonu i utworzonym ogródku gastronomicznym". Czyli najpierw kupujemy samochód, a później zastanawiamy się, co będziemy nim wozić i czy nasza rodzina się w nim pomieści. A może ja czegoś nie rozumiem?

Kumaty 16.12.2020 13:38
No wlasnie, a może ten samochod jest popristu juz kupiny pod kogoś...szkoda, ze gazeta nie napisala jaka jest cena najmu, to dopiero ciekawostka

Ujek 16.12.2020 15:46
Możliw, możliw.... Nie takie historie się u nas zadziewały...

... 16.12.2020 12:26
Zalać wodą, wrzucić rybki.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: TUBA ALERT!!!!1111 Treść komentarza: Gosia to, że masz syf w domu to nie znaczy, że taką bylejakość masz przynosić do pracy. Mieszkańcy płacą ci za pracę więc weź się za robotę a nie pseudomędrkowanie w internecie. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 09:35 Źródło komentarza: LIST: - Nowe parki i skwery na pokaz, a pod Urzędem Miasta wstyd i brud! Autor komentarza: Amanda S. Treść komentarza: Jak się nie ma nic do powiedzenia to się pisze w kółko to samo, że " tzw. Oławska opozycja bla bla", tylko atak i obrażanie, hejtowanie to w pani stylu - no cóż, ale my mieszkańcy już wiemy jaką jesteś skompromitowaną osobą. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 08:39 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Halina Treść komentarza: Aż czy tylko 7 niech policja stanie wieczorem w sobotę przy każdej bramie wjazdowej na działki to wtedy można by było pisać aż 70 przynajmniej. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 07:37 Źródło komentarza: Aż 7 nietrzeźwych rowerzystów w jedenj weekend Autor komentarza: Cezar-y Treść komentarza: Cwaniactwo to przebiegłe zachowanie, którego celem jest osiągnięcie własnej korzyści za wszelką cenę ;) Data dodania komentarza: 28.07.2026, 07:15 Źródło komentarza: Z lodówki wyskakuje mi Rado Autor komentarza: oławiak Treść komentarza: Już niebawem ruszy budowa drugiego dyskontu DINO , w Oławie , ale wiadomo w Polsce jest pełno papierologi i swoje trzeba odczekać! Data dodania komentarza: 28.07.2026, 06:53 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Tip top , a wcale jest różnica Data dodania komentarza: 28.07.2026, 05:37 Źródło komentarza: LIST: - Nowe parki i skwery na pokaz, a pod Urzędem Miasta wstyd i brud!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama