Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 13 marca 2026 20:11
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Stadion im. Edwarda Bykowskiego?

W grupie facebookowej "My Oławianie" Krzysztof Słupski proponuje, aby zmarłego niedawno Edwarda Bykowskiego uczynić patronem oławskiego stadionu. Co Wy na to?
  • Źródło: My Oławianie FB
Podziel się
Oceń

Oto cały wpis pana Słupskiego:

- W aktualnym numerze GP WO z 9 września 2021, nr 36 (1478) jest kilka pożegnalnych tekstów o Panu Edwardzie Bykowskim. Wszyscy w Oławie lub prawie wszyscy znali Edwarda Bykowskiego z jak najlepszej strony. W jednym z nich wspomina jego osobę i jego zasługi przyjaciel - Pan Ryszard Olejnik. Przeczytałem i pomyślałem, że oławianki i oławianie nie mieliby nic przeciwko temu, żeby Pana Edwarda Bykowskiego uczynić patronem oławskiego stadionu, czyli nazwać go Stadion Oławski im. Edwarda Bykowskiego.

Większość komentarzy była pozytywna. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama