Podczas dni otwartych personel oprowadzi przyszłe mamy wraz z osobami towarzyszącymi po naszych komfortowych salach porodowych i objaśni funkcje znajdującego się w nich wyposażenia, służącego do aktywnego porodu. Panie zostaną poinformowane o stosowanych metodach łagodzenia bólu porodowego.
- Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące opieki okołoporodowej - informuje ZOZ w Oławie.
Ponadto podczas dni otwartych obecna będzie przedstawicielka Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Przybliży ona temat komórek macierzystych, które są pozyskiwane przy porodzie z krwi pępowinowej.
- Zachęcamy do odwiedzenia naszej porodówki, ponieważ zapoznanie się z planowanym miejscem porodu oraz rozmowa z położną z pewnością wpłyną na zmniejszenie lęku przed nadchodzącym porodem - informuje ZOZ w Oławie.










Napisz komentarz
Komentarze