Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 08:57
Reklama
Reklama

"Orzeł" wraca do gry!

Podziel się
Oceń

Zawodnicy Jesusa Lopeza swoje spotkanie rozegrają w najbardziej oddalonym, w tym sezonie, od Jelcza-Laskowic miejscu – w Białymstoku. Tam na naszych Orłów będzie czekał miejscowy MOKS Słoneczny Stok.

Acana Orzeł mecze z MOKS-em Białystok może wspominać bardzo dobrze. Na dwa rozegrane dotąd spotkania jelczanie wygrali oba, a każde z nich kończyli z przewagą pięciu trafień – 6:1 i 5:0. Mimo to zespołu z Podlasia nie należy lekceważyć. Białostoczanie pokazali na początku aktualnych rozgrywek, że są w stanie pokonać zespoły, z którymi chociażby nasze Orły pogubiły punkty. Zawodnicy trenera Adriana Citki pokonali już m.in Gwiazdę Ruda Śląska 5:3, a także wygrali na wyjeździe z GSF-em Gliwice 5:4. Wspomniane nazwisko grającego szkoleniowca MOKS-u nie jest oczywiście przypadkowe, bowiem Adrian Citko jest bratem Marka Citki. Trener białostoczan co prawda nie zrobił tak bogatej kariery jak jego starszy brat, ale mimo to może się pochwalić występami w rezerwach Jagielonii Białystok, gdzie zbierał pierwsze piłkarskie szlify. – To zespół, który bardzo szanuję. Podoba mi się ich mentalność, są zespołem ofensywnym i nikogo się nie boją. Świetną robotę wykonuje trener – Adrian Citko. Ponadto MOKS często wykorzystuje swojego bramkarza do ataku. Jestem pewien, że będzie to bardzo dynamiczny mecz – zapowiada trener Acany Orła, Jesus Lopez. Spotkanie to może być także wyjątkowe dla Marcina Firańczyka, który jeszcze w zeszłym sezonie występował w barwach białostockiego klubu. Popularny „Firana” w zespole z Podlasia wystąpił w sumie w 81 spotkaniach, w których zdobył aż 65 bramek! Spotkanie zapowiada się zatem niezwykle ciekawie. Stawką bowiem nie będą wyłącznie trzy punkty, ale także możliwość znacznego zbliżenia się do podium Futsal Ekstraklasy. W przypadku korzystnych rezultatów może to być nawet wskoczenie do czołowej trójki, a tym zapewne żadna z drużyn by nie pogardziła. Początek starcia już w niedzielę, 3 listopada o godzinie 16.00. Dla tych, którzy nie będą mogli dopingować naszego zespołu w hali przy ul. Warszawskiej 8 przewidziana została transmisja spotkania na TVcom.pl. Źródło: http://orzelfutsal.pl  

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: To miasto nie ma gospodarza, jakby miał odrobinę honoru to podałby się do dymisji i oddał pobrane wynagrodzenie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 07:47Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Składam należne gratulacje! Dodam, że Rowerem przez Jelcz w ubiegłym roku doceniło talent Wojtka Ganczarka organizując odsłonięcie jego gwiazdy w dębińskiej alei. Gratuluję również rodzicom, którzy wychowali tak zdolnego człowieka! Oboje, przez długie lata związani są ze szkolnictwem. A my? cóż, pozostaje nam cieszyć się, że Wojtek Ganczarek w tak piękny sposób rozsławia nasze miasto!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:31Źródło komentarza: Wojciech Ganczarek z Grand Prix Festiwalu HumanDOCAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Prawdziwa uczta dla miłośnika muzyki barokowej , wspanialeData dodania komentarza: 5.12.2025, 04:23Źródło komentarza: Wyjątkowy koncert w Sali RycerskiejAutor komentarza: JaTreść komentarza: Zbudujmy kopułę nad miastem i odetnijmy się od reszty świata. To jest moja propozycja. Druga to powieście ten dokument w ratuszu tam gdzie król piechotą chodził. Tylko nie wiem czy starczy kartek dla wszystkich mieszkańców. W końcu wszyscy za to zapłaciliśmy to powinniśmy mieć prawo z tego skorzystać.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 22:50Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: **Treść komentarza: Teraz jest zimno i biedny dziadek z rowerkiem zamiast chodzika koło 12 /13 chodzi sobie chodnikiem koło zacisznej lub Iwaszkiewicza w kierunku kościoła lub sklepu Społem. Oława. Jest niski szczupły i napewno potrzebuje nowych ciepłych spodni sweterka i kurtki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 21:37Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: &&Treść komentarza: Może pomożecie dziadkowi, który prawie codziennie ledwo chodzi z rowerkiem w okolicach Iwaszkiewicza zacisznej i Jakuba sklepu oława Wydaje się bardzo potrzebujący.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 21:31Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama