Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 01:01
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Rekord dla weterana!

W najbliższą sobotę 9 lipca w Termach Jakuba Sebastian Kołodziejczyk podejmie próbę przepłynięcia maratońskiego dystansu 42 km! A to wszystko, dla swojego kolegi Przemka, który stracił nogę podczas ćwiczeń na poligonie.
Podziel się
Oceń

Przemysław Tapalaj - weteran dwóch misji w Afganistanie w 2011 roku i na przełomie 2012-2013. Żołnierz, który swoja służbę rozpoczął 11 lat temu i ani przez chwile nie oszczędzał się w tej trudnej i wymagającej walce o pokój i bezpieczeństwo świata, ale tez swoich bliskich. Maź i ojciec dwóch córek.

Jak pomóc?

1. Wpłacając darowizny na konto fundacji - Fundacja Pomoc dla Weterana nr konta 16 1240 2773 1111 0010 9639 0754 w tytule przelewu darowizna Przemek Tapalaj

2. biorąc udział we wszelkiego rodzaju imprezach charytatywnych i zbiorkach publicznych, na których zbierane są pieniądze na Przemka, czyli Tu: Pomoc dla Weterana


Napisz komentarz

Komentarze

cześ 05.07.2022 10:46
Sorry gościu ale jechałeś tam i wiedziałeś jakie jest ryzyko, niech ci teraz pomoże MON albo nasi "przyjaciele" z usa, niestety, tylko frajerzy jadą na wojnę za pieniądze!!!

CKL 05.07.2022 16:07
A dokąd jechał, na poligon. Co do tego mają przyjaciele z USA? Nie pisz więcej cepie bo tylko się ośmieszasz.

cześ 06.07.2022 07:16
a to mają że nasze wojsko tam jedzie bo przyjaciele z usa każą a nasze chłopaki się nabierają na te kłamstwa i walczą o to żeby usa miało dostęp do ropy naftowej! chcesz umierać za ropę proszę bardzo ale nie czekaj na odszkodowanie w razie w!

kart 06.07.2022 10:37
Nie oglądaj TVP bo masz resztki mózgu zlasowane.

cześ 06.07.2022 13:20
W tvp tego nie powiedzą!!!

Rezerwista 04.07.2022 20:23
A co ? MON Go olał ?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama