Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 11:58
Reklama

Sukcesy w wieloboju atletycznym

13 kwietnia na obiektach Talentu Wrocław odbyła się druga runda wieloboju atletycznego. Zawodnicy rywalizowali w przysiadach ze sztangą z przodu, sprincie na 50 metrów i skoku w dal z miejsca. Zawody z sukcesem zakończyli reprezentanci LKS Polwicy Wierzbno
Podziel się
Oceń

LKS Polwica Wierzbno wygrała drugą rundę i umocniła się na pozycji lidera po dwóch startach. 
 

1. LKS Polwica Wierzbno 100 pkt
2. Talent Wrocław 64 pkt
3. Śląsk Wrocław 49 pkt
 

W kategorii do lat 10 dziewcząt, czwarte miejsce zajęła debiutantka Marysia Wierzbicka. Piąta była najmłodsza Klara Suseł.

Do lat 12 zdecydowanie wygrała Maja Kraska, bijąc przy okazji nowy rekord w przysiadach z przodu - 64 kg.  

Do lat 15 tryumfowała Julia Wójcik, która po raz pierwszy zostanie powołana na zgrupowanie kadry narodowej. Drugie miejsce zajęła Alicja Szaruga z rekordem w przysiadach - 82 kg. 

Do lat 10 chłopców pierwszy raz na podium stanął Hubert Trościaniec, który wywalczył srebrny medal. Piąte miejsce zajął Tymon Domański, a szóste Karol Łokas. 

W kategorii do lat 12 całe podium opanowali zawodnicy z Wierzba. Wygrał Marcel Kucharski, przed Wiktorem Kasielskim i Kornelem Mirosiem. Ponadto czwarty był Borys Picon. 

Do lat 15 na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Motała, z rekordem w przysiadzie - 75 kg. Piąte miejsce zajął Marek Motała, siódme Krzysztof Kaczmarek, dziesiąte Wiktor Wierzbicki, a trzynaste Kacper Domagalski. 

 



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Dlaczego prezes TBS przestał budować tanie mieszkania dla mieszkańców ? I ma czas zająć się inną spółką ? To jest pytanie do Stajszczyka i lokalnych patriotów. A kto teraz buduje mieszkania w gminie i za ile ? Kto był na zdjęciach z wieczoru wyborczego lokalnych patriotów ? To są bardzo ciekawe pytania na które powinniśmy poznać odpowiedźData dodania komentarza: 13.12.2025, 09:19Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Dokładnie to jest dopiero cyrk , dla wybranych tylko !?Data dodania komentarza: 13.12.2025, 08:29Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: RodzicTreść komentarza: Proszę się zająć kartą KRD , a nie tylko tiktoki nagrywacie ? Podatki w górę , śmieci w górę , woda w górę !!!?Data dodania komentarza: 13.12.2025, 08:28Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: JohnyTreść komentarza: Poruszcie temat zwolnień z podatków w gminie. Pora zdemaskować te całe towarzystwo lokalnych przekrętasów.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 04:18Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: .Treść komentarza: Nawet jak muszą to robią to niechętnie, z wielką łaską albo wcale… A szczególnie patologiczne parkowanie jest w naszym mieście nagminne zlewane, najwyżej pouczenie.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 21:42Źródło komentarza: Ma być tak pięknie, ale na razie... MINUS!Autor komentarza: PikoloTreść komentarza: Chyba już coś uzbierales za te debilne komentarze. Jedź i wykup niemieckie...Data dodania komentarza: 12.12.2025, 20:24Źródło komentarza: Wiemy, co tu będzie. Więcej szczegółów rozbudowy Parku Handlowego w Oławie
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama